Slovensko – Filipínske obchodné konzorcium

Pre Filipíncov realizujeme turistické zájazdy do Európy

Slovensko Filipínska Obchodná Komora

Jednou z najrýchlejšie sa rozvíjajúcou oblasťou  poznania možností, príležitostí, zvyklostí, prostredia  a  mentality je bezpochybne turizmus.

Už od roku 2008 sme začali pracovať na tejto myšlienke a podarilo sa nám cestou turistických zájazdov priblížiť  vzájomne obe naše krajiny. Hlavne z  Filipín sme mali taký enormný záujem, že v priebehu krátkej doby, rádovo niekoľkých mesiacov, na začiatku  sem pricestovalo  viac ako 1 000 turistov.  Opačne to až také razantné nebolo. Možno z  trošku nedostatočného  publikovania informácií o Filipínach a slabšej podpore šírenia kvalitných informácií o Filipínach, predsa len je na Slovensku  ešte veľmi málo podporovateľov  tejto časti Ázie.

Vždy ma bavilo cestovať a mať skúsenosti s rôznymi kultúrami a rôznymi ľuďmi. Ale je to tiež úžasná vec, že môžeme mať úžitok a umožniť výskum nielen u nás, ale na celom svete.

Laurel Clark

My však svojou činnosťou chceme v čo  najväčšej možnej miere zviditeľniť túto časť našej zemegule a sprístupniť  čo možno najviac kvalitných  informácií pre napredovanie a pomoci rozvoju  turizmu aj do tejto oblasti.

Filipíny sú nádherné, ľudia sú veľmi priateľský, skromní, milý a usmievavý s veľkou láskou v srdci pre akýchkoľvek turistov, ktorí  poctia ich krajinu svojou návštevou .  V spolupráci sa partnerskými cestovnými kanceláriami , viem zabezpečiť neuveriteľné zážitky a spomienky z Filipín na celý život.   

A môžete nám veriť  v tvrdení, že každý  turista, ktorý na Filipínach už  bol sa tam na 100%  túži vrátiť opäť.  To isté platí aj opačne, kto bol ako turista  v Európe z Filipín, tiež sa túži vrátiť  opäť.

Ak sa rozhodnete  poznať úžasné krajiny a ľudí  **Ste vítaní **

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Najnovšie články

Previous

Navštívte športové udalosti v Európe

Next

Zabezpečujeme prácu v Európe pre Filipíncov